Profile komorowe PVC - OBR-ERG Sp. z o.o.

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Profile komorowe PVC

Oferta

Profile komorowe PVC


W ramach realizacji projektu POPW.01.03.01-18-0011/17-006 pod nazwą „Wdrożenie prac B+R z zakresu innowacyjnych narzędzi wytłaczarskich uruchomienie na ich podstawie nowych produktów” przeprowadzono modernizacje istniejących narzędzia do produkcji wielkogabarytowych profili komorowych PVC.
W innowacyjnym rozwiązaniu tworzenie ścianek wewnętrznych odbywa się zupełnie oddzielonymi od nich (dodatkowymi) kanałami a łączenie ścianek odbywa się tuż przed wylotem z głowicy. Powyższe rozwiązania powstały na podstawie autorskich doświadczeń kadry OBR-ERG Sp. z o.o. Specjalnie zaprojektowane kształty kanałów prowadzących tworzywo (dotyczy tworzywa z recyklingu PVC) umożliwiają uzyskanie wyrobu finalnego bez widocznych defektów powierzchniowych (przebarwień i wgłębień) na eksponowanych powierzchniach wytłaczanych profili.


PANEL WYGRODZENIA 250 z PVC

Panel wygrodzeniowy wykonywany jest w procesie koekstruzyjnego wytłaczania PVC . Zastosowano tutaj rozwiązanie polegające na wytłaczaniu rdzenia panelu z Granulatu /Regranulatu PVC (wewnętrzne poprzeczki, oraz ścianka główna o grubości 1,7mm), natomiast powierzchnie widoczne zostały pokryte dodatkową warstwą Granulatu PVC o grubości 0,3mm (rys.1)Rys. 1 Przekrój panelu wygrodzenia.

Tolerancja wymiarowa: DIN 16941.
Długość panelu: 500 – 8000 mm
Waga produktu: ≥ 2000 g/mb.
Temperatura stosowania: min +15oC / max. +50oC
Przybliżona barwa produktu: RAL 7040 Window grey
Standardowe pako Pakowanie: Profile pakowane są w wiązki po 58 szt. opięte stalową taśmą na drewnianych listwach.

Deklarowane cechy techniczne wyrobu:
Panele do budowy wygrodzeń dla trzody chlewnej stanowią wytłaczane profile komorowe z PVC o długości handlowej 6mb. Charakteryzują się odpowiednią sztywnością, odpornością na ekspozycję w środowisku o dużej wilgotności, oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Panele wyposażone są w zamki pozwalające na wpinanie – „jeden w drugi” (rys.2) tworząc w ten sposób ścianę zagrody o wysokości zgodnej z ich wielokrotnością (25cm).

Rys. 2 Panele wygrodzenia po wpięciu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego